درباره ما

هر آنچه باید راجب آکادمی ما بدانید

رضا یافتیان | موسس آکادمی همراه گرام

رضا یافتیان موسس آکادمی همراه گرام فعالیت خود را در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بصورت تخصصی آموزش اینستاگرام کار خود را از سال 1395 شروع کرد و در شروع کار به طراحی لوگو و ادمینی پیج های اینستاگرام مختلف میپرداخت.

پس از ادمینی ده ها پیج در حوزه های مختلف مانند زیبایی ، نورپردازی ، صنایع چوب ، نورپردازی و بهداشتی و… و کسب تجربه در حوزه های مختلف کم کم فعالیت خود را در زمینه آموزش اینستاگرام افزایش داد .

در شروع کار به آموزش حضوری نیروهای علاقمند به ادمینی پیج در شرکت ها و سازمان و ها فروشگاه های مختلف پرداخت و هر آنچه که در این سال ها آموخت بود را به افراد علاقمند آموزش میداد .

با گسترش کار و شناخته شدن رضا یافتیان بیشتر به عنوان مدرس اینستاگرام افراد بسیاری درخواست مشاوره و منتوری از اقای یافتیان میکردند و کم کم فعالیت های آموزشی اش کمتر و بیشتر به بحث مشاوره و طراحی استراتژی های مختلف در حوزه فروش و رشد پیج و ورود به اکسپلور و افزایش فالور پیج های مختلف پرداخت.

از جمله پروژه های بزرگی که اقای یافتیان مسئولیت مشاور را به عهده داشتند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

رستوران ممد استیک به عنوان بزرگترین رستوران استیک کشور 

مرکز پزشکی دکتر کابلی 

مرکز دندانپزشکی خانم دکتر 

عمو چسبیجات اولین فروشگاه چسب در اینستاگرام

ناهید زنجانی مدرس قانون جذب 

موسسه یوگا چیمن بزرگترین ناشر تخصصی کتاب های یوگا

نداگلد فروشگاه آنلاین فروش روغن خراطین

فروشگاه کوهنوردی رهام

بیز

فروشگاه لوام خانگی پارسا پلاس

فروشگاه فروش تجهیزات رزین چوکامی و صد ها پیج دیگر ….

رضا یافتیان

تجربه کار کردن با صد ها پیج و آموزش تکنیک های ورود به اکسپلور به آنها باعث شد در زمینه اکسپلور به شهرت زیادی برسد و زمینه ساز ایجاد باشگاه اکسپلور رفتگان شد .

در این باشگاه هزاران پیج که علاقمند به یادگیری نحوه ورود به اکسپلور اینستاگرام بودند عضو شدند و همگی معتقد بودند که با اجرای تکنیک های یاد داده شده توسط آقای یافتیان پست هایشان به اکسپلور رفته و توانسته اند ویو های میلیونی و چند هزارتایی برای پست های خود بگیرند و از این طریق درآمدشان از پیج افزایش چشمگیری داشته است 

آقای احیا

رضا یافتیان در مدت کوتاهی توانست در حوزه اکسپلور به شهرت زیادی میان کاربران اینستاگرام برسد و بعد آن شاگردان و فالور های او خواهان ایجاد یک پکیج دیگر در رابطه با درست کردن پیج ها از پایه و بررسی مشکلات و ضعف های پیجشان شدند و رضا یافتیان با کمک تیم خود به فکر طراحی یک گروه مخصوص به سلامت پیج های اینستاگرامی و بر طرف کردن مشکلات و بیماری های آنها افتاد که در نهایت منجر به تاسیس گروه احیا شد .

در این گروه که تا امروز هزار دنبال کننده دارد پیج های مختلف با بیماری های مختلف وارد پیج میشوند ، مشکلات و ضعف هایشان بررسی میشود  و برای تک تک این مشکلات راه حل داده میشود و افراد پس از گذراندن یک دوره میتوانند بهبود وضعیت پیجشان را شاهد باشند .

به همین دلیل است که امروزه رضا یافتیان را با نام اقای احیا یا دکتر پیج های اینستاگرامی مریض میشناسند و محال است که پیجت بیماری ای داشته باشد و اقای احیا نتواند آن را درمان کند .

برای دریافت ویزیت رایگان پیج بیمار خود میتوانید به ما از طریق اینستاگرام در ارتباط باشید.

لوگو

درباره آکادمی همراه گرام !

آکادمی همراه گرام نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا آکادمی همراه گرام تا کنون بیش از 1۰ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و بازار کار

همراه گرام ، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در همراه گرام تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همراه گرام ، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همراه گرام با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید همراه گرام بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی همراه گرام آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

با طراحی لوگو و ادمینی اینستاگرام کار خودم رو شروع کردم.

با پیشرفت و گستردگی اینستاگرام کار خودم رو در اینستاگرام به عنوان اولین سفیر سلامت اینستاگرام شروع کردم و در مدت زمان کوتاهی به عنوان دکتر پیج های اینستاگرام شناخته شدم .

با پیشرفت کارم از ادمینی فاصله گرفتم و تمرکزم روی آموزش و طراحی پکیج های آموزشی گذاشتم و تصمیم گرفتم نیروهای ادمین و تولید محتوا خودم رو آموزش بدم و وارد بازار کار کنم.

از سال 1400 با گسترش آکادمی همراه گرام رضا یافتیان به همراه تیمش گروه احیا را طراحی کردند که در آن تمامی مشکلات و بیماری های پیج های مختلق اینستاگرام بررسی میشود و با دادن مشاوره دقیق اقدام به سلامت مجدد آنها میشود.